Co to jest Konsorcjum?

 

 Produkcją i sprzedażą kotłów zajmujemy się juz ponad 25 lat!

JESTEŚMY RODZINNĄ GRUPĄ KOTLARSKĄ, W KOŁO KTÓREJ SKUPIA SIĘ KILKU ZNACZĄCYCH WYTWÓRCÓW KOTŁÓW. 

Połaczenie wspólnie sił daje nam możliwość najlepszej ceny do zachowania jakości, ponieważ wszelkie zakupy dokonywane są wspólnie przez jeden podmiot i sprzedawane na pozostałe pojedyncze zaklady wchodzące w skład naszej grupy.

NIE OD DZIŚ WIADOMO ZE DUŻY MOŻE WIECEJ!!!

Dzięki doświadczeniu i zdobywanej wiedzy cały czas podnosimy standardy i jakość naszych wyrobów. Wykwalifikowany zespół konstruktorów wdraża najnowsze technologie do naszych projektów, dzięki czemu uzyskujemy produkt, który jest nowoczesny oraz ekologiczny. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych programów i technik komputerowych jak i nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie, wykonujemy elementy konstrukcyjne kotła z dużą powtarzalnością,  Daje nam przełożenie zarówno na jakość, jak i estetykę piecy.

Dzięki wycinarce plazmowej stigal i  hypertherm obróbka kotła jest bardzo precyzyjna. Wycięte elementy składowe pieca są następnie kształtowane na prasach krawędziowych CNC, w ten sposób ilość połączeń spawanych jest ograniczona do minimum, co przekłada się na żywotność wykonanego kotła C.O.  

Duża automatyzacja pozwala na zwiększenie wydajności i jakości produkcji, podniesienie efektywności i połączeń spawanych, co przyczynia się do powtarzalności spoin i dokładności łączeń. Na sam koniec korpus kotła jest poddawany próbie ciśnieniowej. Jakość spoin i szczelność jest sprawdzana przez kontrole jakości co gwarantuje niezawodność i długą żywotność kotłów.  W tym samym czasie są wykonywane elementy obudowy kotła, tzw.izolacja cieplna kotła a do ich wycinania stosujemy wykrawarkę i ucinarkę. Kotły grzewcze, po przejściu kontroli jakości montowane są na paletach, i składowane w magazynie wyrobów gotowych.  

Dzięki staranności i dbaniu o każdy detal w naszych piecach, nasz kocioł otrzymał nagrodę branżową "Polska jakość 2019" w programie wyróżnień polskiej certyfikacji krajowej CIRF 

 

 

 

 

   PGH TERMIKO


Jesteśmy Grupą Kotlarską tzw. konsorcjum skupiającym kilku znanych własnych marek - tzn. wyrobów centralnego ogrzewania.


Wielkopolska firmą skupiającą 3 zakłady z tej branży.  Daje to możliwość najlepszej ceny do jakości ponieważ wszelkie zakupy dokonywane są wspólnie przez jeden podmiot i rozdzielane na pozostałe pojedyncze zakłady wchodzące w jej skład w najlepszych dostępnych kwotach. Jeden magazyn centralny do materiałów produkcyjnych.

Dlatego nasze produkty są czasami o wiele tańsze od konkurencji lub mają wyższą jakość. Płacisz mniej a dostajesz to samo co produkt o wiele droższy. Dzięki doświadczeniu i zdobywanej wiedzy cały czas podnosimy standardy i jakość naszych wyrobów. Wykwalifikowany zespół konstruktorów wdraża najnowsze technologie do naszych projektów, dzięki czemu uzyskujemy produkt, który jest nowoczesny oraz ekologiczny.   

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych programów i technik komputerowych jak i nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie, wykonujemy elementy konstrukcyjne kotła z dużą powtarzalnością, Daje nam przełożenie zarówno na jakość, jak i estetykę piecy. Dzięki wycinarce plazmowej KT7 i  hypertherm obróbka kotła jest bardzo precyzyjna.  Wycięte elementy składowe pieca są następnie kształtowane na prasach krawędziowych CNC, w ten sposób ilość połączeń spawanych jest ograniczona do minimum, co przekłada się na żywotność wykonanego kotła C.O.

Duża automatyzacja pozwala na zwiększenie wydajności i jakości produkcji, podniesienie efektywności i połączeń spawanych, co przyczynia się do powtarzalności spoin i dokładności łączeń.  Na sam koniec korpus kotła jest poddawany próbie ciśnieniowej. Jakość spoin i szczelność jest sprawdzana przez kontrole jakości co gwarantuje niezawodność i długą żywotność kotłów. W tym samym czasie są wykonywane elementy obudowy kotła, tzw.izolacja cieplna kotła a do ich wycinania stosujemy wykrawarkę i ucinarkę.

Kotły grzewcze, po przejściu kontroli jakości montowane są na paletach, i składowane w magazynie wyrobów gotowych.


 
Dzięki staranności i dbaniu o każdy detal w naszych piecach, nasze kotły otrzymały prestiżową nagrodę branżową "Polska jakość 2019" w programie wyróżnień polskiej certyfikacji krajowej realizowanej przez CIRF.

DAJEMY PAŃSTWU :  

  • Niezawodność
  • Najlepszy produkt
  • Nowoczesną konstrukcję miłą i fachową obsługę
  • Towar zawsze na czas
  • Nowoczesny park maszynowy, oraz najwyższą precyzję wykonania


 
SKUPIAMY W GRUPIE ZNANE MARKI TAKIE JAK

Zakłady znajdują się w Pleszewie w woj. wielkopolskim.

 

Zadowolenie Klienta jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Dostarczamy Wam zawsze najlepsze rozwiązania w zakresie techniki grzewczej.

Nie boimy się dużych inwestycji, dzięki zapleczu badawczym jesteśmy w stanie samodzielnie opracowywać nowe technologie wykorzystywane w naszych kotłach. Wymagają one zaangażowania dużych interdyscyplinarnych zespołów specjalistów, w tym m.in. naukowców opracowujących teoretyczne podstawy procesu produkcyjnego, projektantów piecy i urządzeń wykorzystywanych do ich produkcji, wykonawców instalacji technicznych, informatyków przygotowujących systemy sterowania ich pracą, specjalistów w dziedzinie badań i analizy rynku. Koordynacją pracy takich zespołów zajmują się wyspecjalizowani menedżerowie.


 


Ciepło w Twoim domu od 1999 roku.

Zakład Megastal na rynku grzewczym istnieje już od 1999 roku. Doświadczona kadra specjalistów wytwarza kotły z dbałością o najmniejsze szczegóły, zatem obiecujemy otrzymanie produktu charakteryzującego się niespotykaną klasą oraz wytrzymałością.

Nasi klienci obsługiwani są kompleksowo – oferujemy transport nabytych urządzeń do wybranego miejsca przeznaczenia w pewny i szybki sposób. Poza produkcją kotłów C.O. zajmujemy się również wytwarzaniem maszyn rolniczych i części do nich. Uzupełnieniem oferty jest także sprzedaż węgla wysokokalorycznego.Znany od ponad 20 lat producent Piecy C.O.Zakład TERMIKO w Pleszewie w woj. wielkopolskim.

Utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest niezwykle ważne, nie tylko zimą ale również w pozostałych porach roku. Aby zapewnić sobie odpowiednie ogrzanie mieszkania lub innego rodzaju lokalu użytkowego, wybierając piece czy kotły należy kierować się przede wszystkim ich mocą.

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez naszą firmę kotły, piece C.O., spełnią Państwa oczekiwania oraz zaspokoją potrzebę komfortowego grzania. Ich zakup będzie stanowił połączenie ekonomiczności, wysokiej jakości z zaawansowaną technologią i niskimi kosztami eksploatacji.

Produkowane przez nas kotły, piece C.O., łączą w sobie solidność, niezawodność działania z estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Posiadany przez nas park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Posiadamy także flotę transportową, dzięki czemu nasze kotły i piece mogą być przewożone naszym transportem.

Duży potencjał firmy, wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych produktów, wprowadzenia nowych, ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych w połączeniu z interesującą stylistyką.

Produkowane przez nas kotły, piece CO, łączą w sobie solidność, niezawodność działania z estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Posiadany przez nas park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez naszą firmę kotły, piece co, spełnią Państwa oczekiwania oraz zaspokoją potrzebę komfortowego grzania. Ich zakup będzie stanowił połączenie ekonomiczności, wysokiej jakości z zaawansowaną technologią i niskimi kosztami eksploatacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą bogatą ofertą

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl