3 Sposoby na wybór dekoratora

Wszyscy jesteśmy świadomi, że projektowanie wnętrz jest sztuką układania mebli, ścian i innych rzeczy w pokoju, który sprawi, że pokój wygląda dobrze. Główną rzeczą, która ma znaczenie w pokoju jest jego dekoracja. Jakie są więc różnice między projektantem wnętrz a dekoratorem?

Najbardziej oczywistą różnicą jest to, że projektant wnętrz jest osobą, która układa rzeczy, podczas gdy dekorator jest tym, który układa rzeczy zgodnie z preferencjami klienta.

Jeśli planujesz mieć swój pokój urządzony to musisz zatrudnić dekoratora. Powodem tego jest to, że dekorator zna najnowsze trendy i style na rynku. Tak więc, ważne jest, abyś zatrudnił profesjonalistę, który ma doświadczenie na rynku.

Najczęstsze błędy, które można znaleźć u klientów jest to, że wybierają zły dekorator. Tak więc, jeśli szukasz, aby wybrać dekoratora dla swojego domu, to trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

1. Poznaj liczbę lat, że dekorator został w dziedzinie

2. Poznaj rodzaj usług, które dekorator oferuje

3. Poproś dekoratora, aby pokazał Ci poprzednie projekty, które wykonał

4. Poproś go, aby opowiedział Ci o swoim doświadczeniu i portfolio

5. Nie zapomnij zapytać o referencje

Wnioski:

Tak więc, teraz wiesz, że dekorator jest osobą, która układa rzeczy zgodnie z preferencjami klienta i wiesz, jaka jest różnica między projektantem wnętrz a dekoratorem. Tak więc, jeśli szukasz dekoratora, to nie zapomnij sprawdzić wyżej wymienionych punktów.