Najlepsze inteligentne kamery do zainstalowania

Ring Video Doorbell to najlepiej sprzedający się inteligentny dzwonek do drzwi, który jest wyposażony w kilka funkcji. Możesz zainstalować go w dowolnym miejscu i możesz zobaczyć, kto jest poza domem. Ma zdolność ostrzegania, gdy ktoś dzwoni do drzwi.

Ring Video Doorbell to najlepszy inteligentny dzwonek do drzwi dostępny na rynku, ale nie jest przystępny dla każdego. Istnieje jednak kilka niedrogich opcji, które są lepsze niż Ring Video Doorbell.

1. Amazon Echo Show

Jest to najlepszy inteligentny głośnik i ma wbudowaną kamerę. Jest bardzo łatwy w użyciu i jest wyposażony we wszystkie funkcje, których potrzebujesz.

2. Google Nest Cam

Jest to doskonały wybór, jeśli nie chcesz płacić zbyt wiele za kamerę dzwonka do drzwi. Jest to najlepsza inteligentna kamera, która jest wyposażona w szeroki wachlarz funkcji.

3. Logitech Circle 2

Logitech Circle 2 jest najlepszym inteligentnym aparatem dla tych, którzy chcą mieć inteligentny aparat z dzwonkiem do drzwi, ale nie chcą wydawać zbyt wiele pieniędzy. Jest to najlepszy inteligentny aparat, który pochodzi z wielu funkcji.

4. Ring Spotlight Cam

Jest to najlepszy inteligentny aparat, który pochodzi z reflektorem. Oznacza to, że jest to najlepsza inteligentna kamera, która będzie oświetlać obszar wokół kamery.

5. Wink

Jest to najlepsza inteligentna kamera, która jest najłatwiejsza do zainstalowania. Można ją łatwo przymocować do przycisku domowego. Posiada funkcję bezprzewodową, która umożliwi Ci podglądanie obrazu z Twojego smartfona.

6. Ring Stick-Up

Jest to najlepsza inteligentna kamera, która nadaje się do instalacji w pomieszczeniach. Można go łatwo przymocować do ściany, a także jest dostarczany z zasilaczem.

7. Ring Video Doorbell

Jest to najlepszy inteligentny dzwonek do drzwi, który jest szeroko stosowany przez ludzi na całym świecie. Jest to najlepszy inteligentny aparat, który jest wyposażony w 2,5-calowy wyświetlacz LCD i kamerę HD 1080p.

Wnioski:

Są to niektóre najlepsze inteligentne kamery, które są dostępne na rynku. Jeśli chcesz kupić inteligentny dzwonek do drzwi, to wybierz jedną z tych inteligentnych kamer. Możesz także kupić te inteligentne kamery osobno, jeśli chcesz uzyskać najlepszą inteligentną kamerę dla swojego domu.